.. I nadszedł Wasz moment :)


Dlatego jesteśmy i wykonujemy dla Was reportaże ślubne i sesje zdjęciowe na terenie całej Polski.
Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdej Pary Młodej, dzięki czemu macie pewność że Fotografie, które dla Was wykonamy cieszyć będą Wasze oko i pozostaną prawdziwą pamiątką na długie lata.. To co nas wyróżnia to formuła All inclusive (bez ograniczeń pakietowych), profesjonalny pełnoklatkowy sprzęt reporterski oraz gwarantowana miła atmosfera podczas zdjęć.

Jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymagający i szalony pomysł
gdziekolwiek tego sobie życzycie!

Zapraszamy na omówienie szczegółów i spotkanie przy kawie.. ;)

◆    ◆    ◆

Chciałam w kilku słowach opisać współpracę z Bartkiem oraz jego uroczą żoną, jednak zasługują na znacznie więcej. Zdjęcia które wykonał Bartek są fenomenalne, nieszablonowe, z sercem. Ich profesjonalizm oraz zaangażowanie jest niesamowite! W trakcie sesji potrafią stworzyć fantastyczną atmosferę, dzięki której zapomina się o stresie związanym z pozowaniem przed obiektywem. Przez to zdjęcia wychodzą niewymuszone i pełne prawdziwych uczuć i emocji. Po odbiorze zdjęcia oglądaliśmy z zapartym tchem, kilka a nawet kilkanaście razy. Wybór YES and YES okazał się strzałem w dziesiątkę zważywszy, iż na uroczystości nie było kamerzysty. 

Całym sercem i czystym sumieniem polecamy firmę. I pewnie jeszcze się spotkamy przy okazji innych uroczystości

EWELINA & RAFAŁ

◆    ◆    ◆

Z czystym sumieniem możemy polecić usługi firmy YES and YES. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz super atmosfera podczas sesji w plenerze. Wszystko wykonane w terminie. Rodzina i znajomi są po prostu zachwyceni wykonaniem oraz jakością zdjęć

ANNA & PIOTR

◆    ◆    ◆

Genialny fotograf, z zaangażowaniem i pasją podchodzi do pracy. Wszystko na czas, super ujęcia i pięknie obrobione fotografie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, które otrzymaliśmy z naszego ślubu i wesela.

JUSTYNA & ARTUR


◆    ◆    ◆

Dzięki Bartkowi nasz cudowny, jedyny taki dzień w życiu, został uwieczniony w ogromie pięknych zdjęć w etui będącym pamiątką na lata! Gorąco polecamy tego przemiłego fotografa, z którym współpraca to sama przyjemność, a on sam w natłoku wydarzeń staje się niewidoczny co jest ogromną zaletą!

Dziękujemy jeszcze raz!!!! 

SYLWIA & KAROL

◆    ◆    ◆

Wybór w sumie przypadkowy, bez poleceń z drugiej ręki.  Chcieliśmy mieć piękne zdjecia i piękna pamiątkę z tego najważniejszego dla nas dnia - w sumie jak każdy. Znaleźliśmy wspaniałego, pełnego profesjonalizmu, będącego dosłownie wszędzie, ciepłego człowieka, który zrobił kawał dobrej roboty. Jego 100% profesjonalizmu daje 1000% naszego zadowolenia!

Dziękujemy za przepiękne zdjęcia, dzięki którym mogliśmy powrócić do tego magicznego dnia po raz kolejny.

MARTA & MACIEJ

◆    ◆    ◆

Polecamy YES AND YES z całego serca! Bartek to profesjonalista, który nie podchodzi do tematu na sztywno i dzięki niemu mamy cudowną pamiątkę. Pomimo obaw, że w ciemnym drewnianym kościele i na sali weselnej (stodole) zdjęcia mogą nie wyjść najlepiej, byliśmy mile zaskoczeni jasnością i wyrazistością zdjęć. Widać, że sprzęt robi robotę. Jesteśmy zadowoleni z mini sesji ślubnej do tego stopnia, że nie czujemy potrzeby robienia zdjęć plenerowych, to co mamy z tego najważniejszego dnia w zupełności nam wystarczy.

Jeżeli chodzi o terminowość oceniamy na 5+

Podsumowując - cud miód i orzeszki, a co najważniejsze za bardzo rozsądną cenę. Polecamy każdej młodej parze i nie tylko :)

PAULA & SEBASTIAN

◆    ◆    ◆

Najpiękniejszy dzień uwieczniony w przepiękny sposob. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Wszystko dograne do najdrobniejszego szczegółu i świetny kontakt. Fotograf na weselu prawie niezauważalny, dyskretny, na czym nam bardzo zależało. Co do samych zdjęć, wszyscy są zachwyceni. 

Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy

MARTA & MICHAŁ

Using Format